Padded Armrests for Wheelchair, Universal Arm Pads Replacement Black 10-1/4“ Suitable for Most Brands of Wheelchairs(10-1/4"(2pcs))
| Country | USA |
| Brand | HOME DECOR SAILINGSTORY |
| Manufacturer | HOME DECOR SAILINGSTORY |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 1234-24A |
| Model | 1234-24A |
| Color | Black |
| Size | 10" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |