SAMSUNG 34-Inch SJ55W Ultrawide Gaming Monitor (LS34J550WQNXZA) – 75Hz Refresh, WQHD Computer Monitor, 3440 x 1440p Resolution, 4ms Response, FreeSync, Split Screen, HDMI, Black
Product ID: B07FBS36W2 Condition: New
Available in other options.
Variations
R 15,946
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Viewing Angle is 178° (H) / 178° (V); Aspect Ratio is 21:9
  • CONNECT MULTIPLE INPUT SOURCES thru HDMI ports and display port. Power Supply Type - AC 100-240V. Power Consumption (Max)- 59 W. Power Consumption (Stand-by)- less then equal to 0.3 W. Max Stand By Power (DPMS)- less then equal to 0.5 W
Technical Specifications
Country
USA
Brand
Samsung
Manufacturer
Samsung Electronics DAV
Binding
Personal Computers
PartNumber
LS34J550WQNXZA
Model
LS34J550WQNXZA
Warranty
1 year
Color
Black
Height
Length
Weight
15.21
Width
ReleaseDate
2018-10-14T00:00:01Z
Size
34"