Dr. Dzugan's Advanced Pregnenolone Formula :: Non-GMO, GMP Certified, Gluten Free! :: 25mg 90 Caps :: for Mood, Mental Sharpness, Stress
| Country | USA |
| Binding | Watch |
| Brand | Casio |
| Department | Unisex-child |
| EAN | 4971850930266 |
| Label | Casio G-Series |
| Manufacturer | Casio G-Series |
| Model | SDB-100-1A |
| MPN | SDB-100-1A |
| PartNumber | SDB-100-1A |
| Publisher | Casio G-Series |
| SKU | SDB-100-1A |
| Studio | Casio G-Series |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |