ZERAOKE 6 Pair Women's Summer Mesh Breathable Non-Slip Thin Invisible Low Cut Short Socks-Black-One Size
| Country | USA |
| Brand | SEAC |
| Manufacturer | SEAC |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 1320023070505A |
| Model | 1320023070505A |
| Warranty | 1 year |
| Color | inox |
| Size | 47.2" |
| UPCs | 887728107507 |
| EANs | 0887728107507 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |