Sea Glass Earrings S990 Sterling Silver Hypoallergenic Handmade Stud Post Earrings Beach Glass Fashion Statement Handcraft Jewelry for Women Girls (S, Dark Blue)
| Country | USA |
| Brand | SIMDOG |
| Manufacturer | SIMDOG |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | iphone X 5.8" |
| Model | iphone X 5.8" |
| Warranty | Half year warranty |
| Size | 5.8" for X |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |