Silver Ticket Products STR Series 6 Piece Home Theater Fixed Frame 4K / 8K Ultra HD, HDTV, HDR & Active 3D Movie Projection Screen, 16:9 Format, 120" Diagonal, Grey Material STR-169120-G
Product ID: B00I4WT6QU Condition: New
Selected Option: 16:9, 120" Grey Material
Variations
R 24,688
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Wall Mounted Fixed Frame Projection Screen (Overall Size 63.625" Tall x 109.25" Wide) (Viewing Area 120" Diagonal x 58.875" Tall x 104.5" Wide) No option for Legs or Stands with this product. Recommended for projectors with Native 16:9 Resolution
The Silver Ticket Products Fixed Frame projection screen offers powerful performance for the price.
Join the thousands of satisfied customers -- buy Silver Ticket today!
Fixed Screen
Technical Specifications
Country
USA
Brand
Silver Ticket Products
Manufacturer
Silver Ticket Products
Binding
Office Product
ItemPartNumber
STR-169120-G
Model
STR-169120-G
Color
Grey Material
Size
16:9, 120"