BOSGAME Dual Nic Mini PC E1, Intel N100 (4C/4T, 3.4GHz) 16GB DDR4 512GB SSD Mini Desktop Computers, Dual HDMI+Full-Featured USB-C Support 4K Triple Display, 4*USB 3.2 Gen 2, Black
| Country | USA |
| Brand | SAFAVIEH |
| Manufacturer | SAFAVIEH |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | ACS4506A |
| Model | ACS4506A |
| Color | White |
| Size | 19D X 23W X 18H Inch |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 683726419372 |
| EANs | 0683726419372 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |