Purina One Small Breed Plus High-Protein Dog Food Lamb and Rice Formula Dry Dog Food - 7.4 lb. Bag
| Country | USA |
| Brand | SAFAVIEH |
| Manufacturer | Safavieh |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | SEA4011A |
| Model | SEA4011A |
| Color | Brown / Black |
| Size | 23.5D x 21.5W x 32.3H in |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 683726342755 |
| EANs | 0683726342755 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |