Cable Matters 2-Pack Premium XLR to XLR Microphone Cable 15 Feet
| Country | USA |
| Brand | SAMSON |
| Manufacturer | Samson |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | SARSXM10A |
| Model | SARSXM10A |
| Warranty | 2 years parts and labor |
| Color | black |
| ReleaseDate | 2015-12-22 |
| Size | 10" Speaker |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 809164017806 |
| EANs | 0809164017806 |