HDE Neoprene Case for Samsung Digital Cameras
| Country | USA |
| Binding | Personal Computers |
| EAN | 0023005717155 |
| Label | TRANSCEND |
| Manufacturer | TRANSCEND |
| Model | ST150F-SDC4/32GB |
| MPN | ST150F-SDC4/32GB |
| PartNumber | ST150F-SDC4/32GB |
| Publisher | TRANSCEND |
| Studio | TRANSCEND |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |