MS ZHENQIAO Handmade Positive Flower Crochet - Life is Tough But So are You - Inspirational Gift for Women - Thank You, Appreciation, Birthday Gift for Teacher, Mom, Friend, Coworker - Knitted Decor
| Country | USA |
| Brand | Sandisk |
| Manufacturer | Sandisk |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | SDSDQUAN-064G-G4A |
| Model | SDSDQUAN-064G-G4A |
| Warranty | 10 Year warranty |
| Color | Grey |
| ReleaseDate | 2018-10-01 |
| Size | 64GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 619659123055 |
| EANs | 0619659123055 |