West Chester 12018 Chemical Resistant PVC Coated Work Gloves: 18" Length, Size Large, 2 Pairs
| Country | USA |
| Brand | Sayoaho |
| Manufacturer | Sayoaho |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | iPhone 15 Pro Max 6.7" |
| Model | iPhone 15 Pro Max 6.7" |
| Warranty | / |
| Color | White |
| Size | iPhone 15 Pro Max 6.7" |
| UnitCount | 5 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |