VISDIV 2CT Engagement Ring for Women Marquise Cut 925 Sterling Silver AAAAA Cubic Zirconia CZ Wedding Band Promise Ring For Women Solitaire Simulated Diamond Silver/Gold Size 5-10 (Silver, 8)
| Country | USA |
| Binding | Toy |
| Brand | Scalextric |
| EAN | 5010963287894 |
| Feature | Scalextric |
| IsAdultProduct | |
| Label | Scalextric |
| Manufacturer | Scalextric |
| Model | C3481A |
| MPN | C3481A |
| PartNumber | C3481A |
| Publisher | Scalextric |
| Studio | Scalextric |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |