20 Yards Brodart Fold-On Book Jacket Covers Combo Pack - Two 10 Yard Rolls (10 & 12 inch) - Center-Loading, Clear Mylar, Adjustable
| Country | USA |
| Brand | Sealegend |
| Manufacturer | Sealegend |
| Binding | Lawn & Patio |
| ItemPartNumber | SBZ-GR-9.5in |
| Model | SBZ-GR-9.5in |
| Color | Green |
| Size | 9.5 in |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |