Rinna Beauty Icon Lip Kit - Legend's Only - All-in-one Lip Kit Includes Lipstick, Lip Gloss, and Lip Liner - NUDE PEACH look - Vegan, Long-lasting, Anti-aging & Moisturizing, Cruelty-Free - 1 each
| Country | USA |
| Brand | SEIKO |
| Manufacturer | Seiko |
| Binding | Watch |
| ItemPartNumber | SNK375K |
| Model | SNK375K |
| Color | White |
| Size | 36mm |
| EANs | 4900969894114 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |