Percy Medicine, Helps Relieve Diarrhea, Upset Stomach Due to Overindulgence in Food, 3 FL Oz, Bottle
| Country | USA |
| Brand | SEIKO |
| Manufacturer | Seiko |
| Binding | Watch |
| ItemPartNumber | SNK809K |
| Model | SNK809K |
| Color | Silver-tone |
| Size | 37 mm |
| EANs | 4954628029546 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |