Bluetooth Wireless Transmitter/Receiver 2 in 1 Stereo Audio - August MR260 - Dual Mode Wireless Adapter Audio Sender and Receivers - Bluetooth Enable Your Audio Devices
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | JOTW |
| Department | womens |
| Model | CE1007"/"E-831 |
| MPN | CE1007"/"E-831 |
| PartNumber | CE1007"/"E-831 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |