StoryTime Magazine: For Kids Young and Old
| Country | USA |
| Brand | SIMPLI-MAGIC |
| Manufacturer | Simpli-Magic |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 79198A |
| Model | 79197A |
| Color | New Blue |
| ReleaseDate | 2024-04-18 |
| Size | 16 in x 27 in |
| UnitCount | 12 |
| UPCs | 737857701735 |
| EANs | 0737857701735 |