Makita XUX02SM1X4 18V LXT Lithium-Ion Brushless Cordless Couple Shaft Power Head Kit With 13" String Trimmer & 10" Pole Saw Attachments (4.0Ah)
| Country | USA |
| Brand | Siraya Tech |
| Manufacturer | Siraya Tech |
| ItemPartNumber | PET-GF White 1kg Filament |
| Color | Pet-gf White 1kg |
| Size | 1kg |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |