Richards Homewares Toilet Brush with Holder Bathroom Cleaning Brush with Matching Stand - Bronze
| Country | USA |
| Brand | Siraya Tech |
| Manufacturer | Siraya Tech |
| ItemPartNumber | Black 1kg Pro PETG-CF Pro High Flow |
| Color | Petg-cf Pro Matte Black 1kg |
| Size | 1kg |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |