Salon Professional Ionic Hot Air Brush & Volumizer Ceramic Lightweight One Step 1000 Watt Styling Hair Dryer Brush, 1.25 Inch (Black)
| Country | USA |
| Brand | Skweawert |
| Manufacturer | Skweawert |
| ItemPartNumber | 8x22x7mm |
| Model | 8x22x7mm |
| Color | Silver |
| Size | 8x22x7mm |
| UnitCount | 4 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |