Fishing Magnet - 500 LBS Pull Force Neodymium Magnet for Magnet Fishing, 2.95” Diameter Strong Heavy Duty Magnets by HIPPO MAGNETS
| Country | USA |
| Brand | DECADENCE |
| Manufacturer | Decadence |
| Binding | Jewelry |
| ItemPartNumber | FZE4638Y2W |
| Model | FZE4638Y2W |
| Color | 3mm |
| Size | One Size |
| UPCs | 738676914726 |
| EANs | 0738676914726 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |