Solid Sterling SILVER Hinged Hoop Earrings,14mm, or men, women, for, ears,lips,brow
| Country | USA |
| Brand | Hingees with LCD custom pack |
| Manufacturer | LCD, Hingees |
| Binding | Office Product |
| PartNumber | earring-hingee-silver-12mm |
| Model | earring-hingee-silver-12mm |
| Color | silver |
| Height | 2.5 |
| Length | 2.5 |
| Width | 0.1 |
| Size | 12mm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |