NP-FW50 RAVPower Camera Batteries Charger Set with Battery Case for Sony A6000, A6500, A6300, A6400, A7, A7II, A7RII, A7SII, A7S, A7S2, A7R, A7R2, A55, A5100, RX10 (2-Pack, Micro USB Port, 1100mAh)
| Country | USA |
| Brand | Sony |
| Manufacturer | Sony |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | SEL18135 A |
| Model | 18-135mm OSS E-Mount |
| Color | black |
| Size | 18-135mm |
| UPCs | 192223011052 |
| EANs | 0192223011052 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |