Sony ILCE-7M3K/B a7III Full Frame Mirrorless Camera with 2 Lens Kit FE 28-70mm F3.5-5.6 SEL2870 + FE 50mm F1.8 SEL50F18F | Official Sony USA Partner Model | Bundle with 2X 64GB Cards, Deco Gear Case
Product Description
- SONY USA AUTHORIZED MODEL - Includes Full SONY USA WARRANTY
- Advanced 24.2MP Back-Illuminated 35mm Full-frame CMOS Image Sensor | 5-axis in-body image stabilization, 5-step shutter speed advantage | Fast Hybrid AF with 693 phase-detection and 425 contrast-detection AF points w/ 93% image coverage | High-speed continuous shooting of up to 10fps with AF/AE tracking