Notched High Performance Cut Off Wheels - M2 High-Speed Steel Cut Off Saw Blade - Rough Duty Industrial Hose and Hydraulic Hose Cutting Blade - Made in USA - 12" x 1", 0.125
| Country | USA |
| Brand | Spalding |
| Manufacturer | Spalding |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | 76898A |
| Model | 76898A |
| Warranty | 1 year manufacturer |
| Color | orange |
| Size | Official Size 7, 29.5" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 689344405643 |
| EANs | 0689344405643 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |