EVERMARKET(TM) Striped Sailer Red Anchor Hard Case Cover for Apple iPhone 5 5S
| Country | USA |
| Brand | Spalding |
| Manufacturer | Spalding |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | 84435A |
| Model | 84435A |
| Warranty | 1 year manufacturer |
| Color | Neon Blue/Black |
| Size | Official Size 7, 29.5" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 689344411743 |
| EANs | 0689344407302 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |