(Spanish) 2021 New York All-in-One Labor Law Posters (Laminated) OSHA Compliant 27 x 40 inch [NY2-27X40-SP]
Product ID: B077H4TVLP Condition: New
Sold Out
Product Description
  • Our 27” x 40” format allows us to precisely include the, “OSHA Job Safety and Health: It’s the Law” notice in its legal required reproduction size of 8.5” x 14”