iFase (TM) LG Enact VS890 Cell Phone Rubber Dark Blue Protective Case Faceplate Cover
| Country | USA |
| Brand | HiQltyla |
| Manufacturer | HiQltyla |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | SCPT-2"x1" |
| Model | SCPT-2"x1" |
| Warranty | 1 year manufacturer |
| Color | black |
| Size | 2"x1" |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |