Empire Paintball 200 Round Loader, Black
| Country | USA |
| Binding | Sports |
| Brand | Spyder Paintball |
| Color | Clear |
| EAN | 5275577391928 |
| Label | Kingman International |
| Manufacturer | Kingman International |
| Model | 54A |
| MPN | 54A |
| PartNumber | 54A |
| Publisher | Kingman International |
| Studio | Kingman International |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |