Mina Self Faux Suede Jackets Coats For Women 2025 Winter Brown Cropped Sherpa Fur Leather Jacket Winter Warm Clearance Fleece Fuzzy Shearling Outerwear Short Fashion Trendy Patchwork Casual Coat
| Country | USA |
| Brand | Bopaodao |
| Manufacturer | Bopaodao |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | BO-2-BXGFG-2525T2-200mm |
| Model | BO-2-BXGFG-2525T2-200mm |
| Color | Silver |
| Size | L: 200mm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |