Clubhouse Collection Mahogany Golf Ball Display Cabinet - Displays up to 25 Golf Balls
| Country | USA |
| Brand | Starrett |
| Manufacturer | Starrett |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 120A-6 W/SLC |
| Model | 120A-6 W/SLC |
| Color | White |
| Size | 0"-6" Range, +/-0.001" Accuracy, 0.001" Resolution |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 049659665680 |
| EANs | 0049659665680 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |