AML-CR/Hood Struts for Nissan Fairlady Z 300ZX Z32 1990-1996 Single Side Installation Version/Front Bonnet Hood Modify Lift Support Gas Strut Spring Shocks Absorber Damper Prop
| Country | USA |
| Brand | IMONY |
| Manufacturer | IMONY |
| ItemPartNumber | Log Peavy 47" |
| Model | Log Peavy 47" |
| Warranty | 3 years warranty |
| Color | orange |
| Size | Log Peavy 47" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 737417543010 |
| EANs | 0737417543010 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |