KOMBIUDA Breathable Sports Wristband Exercise Wrist Brace for Joint Support Comfortable Elastic for All Activities
| Country | USA |
| Brand | Amazon Essentials |
| Manufacturer | Amazon Essentials |
| Binding | Jewelry |
| PartNumber | BR1300BKCZ7A |
| Model | BR1300BKCZ7A |
| Color | Black |
| Length | 7.5 |
| Weight | 0.04 |
| Width | 0.1 |
| ReleaseDate | 2014-12-31 |
| Size | 7.5" |