LIFX Mini 800-Lumen LED Light Bulb (HB4L3A19MC08E26) Multi Colored - 4 Pack, 120 volts, 9W - New
| Country | USA |
| Brand | Studex |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | PRJTT-6213W |
| Model | PRJTT-6213W |
| Color | Rainbow |
| Size | 5mm |
| UnitCount | 2 |
| EANs | 7426758210943 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |