LE® 10W Super Bright Outdoor LED Flood Lights, 100W Halogen Bulb Equivalent, Waterproof, 760lm, Daylight White, 6000K, Security Lights, Floodlight
| Country | USA |
| Brand | Sunco Lighting |
| Manufacturer | Sunco Lighting |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | SC6SLIM4PK3K |
| Model | DL_SL6-14W |
| Warranty | 7 year. |
| Color | 3000K Warm White |
| Size | 4 Pack |
| UnitCount | 4 |
| EANs | 7426879084508 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |