Rediform Employee Time Card, Weekly, Green Eye-Ease Paper, 4.25" x 7", 100 Cards Per Pad (4K409)
| Country | USA |
| Brand | Superfly Kids |
| ItemPartNumber | 48" Long Super Hero Cape |
| Model | 48" Long Super Hero Cape |
| Color | Black |
| Size | 48" |
| UPCs | 812004023998 |
| EANs | 0812004023998 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |