Supermicro CSE-512F-350B SC512 F-350B - Rack-mountable - 1U - ATX - power supply 350 Watt - black
Product ID: B003EKKOKO Condition: New
Sold Out
Product Description
  • Case Type: 14.5" Mini 1U Rackmount
  • M/B Type: ATX, supported max size upto 12 x 10 inch
  • Processor Support: Dual & Single Intel/AMD Processors
  • Drive Bays: 2x 3.5" Internal Drive Bays(SAS or enterprise SATA HDD only recommended)
  • Expansion Slots: 1x full-height half-length expansion slot (Riser Card Required)
  • Power Supply: 350W AC 80Plus Gold Certified Power Supply
Supermicro CSE-512F-350B 350W 80 Plus Mini 1U Rackmount Server Chassis (Black)