Beltox Womens Belts Elastic Stretch Cinch Plus Fashion Dress Belts for ladies
| Country | USA |
| Brand | Syuer |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | W-Belt 027 Red 75cm |
| Model | W-Belt 027 Red 75cm |
| Color | Red |
| Size | L-XL (31"-37") |
| UPCs | 707427373518 |
| EANs | 0707427373518 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |