Apple iPhone 6S, 32GB, Rose Gold - For AT&T / T-Mobile (Renewed)
| Country | USA |
| Brand | TBVECHI |
| Manufacturer | TBVECHI |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 9" Beach Balloon Wheels |
| Model | 9" Beach Balloon Wheels |
| Color | Silver Gray |
| Size | 9" Beach Balloon Wheels |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |