Diesel Electric Starter Motor kit with Flywheel Generator Rectifier Voltage Regulator Flywheel Ring Gear Ignition Key Switch, Fit for L100 186F 186FA Diesel Engine Starter
| Country | USA |
| Brand | TENKOO |
| Manufacturer | Heidi Optoelectronic |
| ItemPartNumber | LA037W |
| Model | LA034W |
| Warranty | 2 year. |
| Color | White |
| Size | 300W |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |