AQUARIUS Atari Fun Box - Sturdy Tin Storage Box with Plastic Handle & Embossed Front Cover - Officially Licensed ATARI merchandise & Collectible Gift
| Country | USA |
| Brand | TOPFUND |
| Manufacturer | TOPFUND |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 432Hz C# Note Red Singing Bowl 8" |
| Model | 432Hz C# Note Red Singing Bowl 8" |
| Warranty | 30 days. |
| Color | Red 432Hz C# Note |
| Size | 8 inch |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |