The Laundress Wool & Cashmere Shampoo, 31 Loads, Concentrated Liquid Laundry Detergent, Cedar Scent, Gentle Cold-Water Hand or Machine Wool Wash for Delicate Fabrics - Merino, Mohair & Knit Blends
| Country | USA |
| Brand | T&R |
| Manufacturer | T&R |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | H207A |
| Model | H207A |
| Color | Red - 14" x 10" - 1 Pack |
| Size | Large Signage |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |