Goodfind68 New Carburetor Compatible With Lincoln Welder Sa-200 Sa-250 Gas Powered F162 F163 Continental engines 13713 13713B
| Country | USA |
| Brand | TRLYC |
| Manufacturer | TRLYC |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 1803 mint 13"*108" |
| Model | 1803 mint 13"*108" |
| Color | Mint |
| Size | 12"*108" |
| EANs | 6096596578065 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |