TapeCase -0.25width x60 length (1 roll), Converted from 3M 2090Scotch-Blue Painters Tape
| Country | USA |
| Brand | TapeCase |
| Manufacturer | TapeCase |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | 3M 2090 0.125" X 60YD |
| Model | 3M 2090 0.125" X 60YD |
| Color | Blue |
| Height | 0.2 |
| Length | 4.7 |
| Width | 4.7 |
| Size | 0.125in X 180 ft. |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |