Disney Frozen Festive Friends Collection, Elsa, Anna, Sven and Olaf, Ages 3 and up (Amazon Exclusive)
| Country | USA |
| Brand | Teamson Kids |
| Manufacturer | Teamson Design Corp. |
| Binding | Toy |
| ItemPartNumber | TD-11800A |
| Model | TD-11800A |
| Warranty | 30 Day Warranty Against Manufacturer Defects |
| Color | Aqua Blue |
| ReleaseDate | 2014-11-01 |
| Size | 40.13" H |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 793631286836 |
| EANs | 0812401017736 |