Portable PTFE Powder 50g 1.6 Micron High Lubrication Ultrafine Powders For Bicycle Chains Components Musical Instruments Virgin Powder Ultrafine Powders Ptfe Powder Paraffin Dry Lubrication Chain
| Country | USA |
| Brand | Techman |
| Manufacturer | Techman |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 250V |
| Model | F315MAL250V |
| Size | 0.315A |
| UnitCount | 5 |
| UPCs | 613003147490 |
| EANs | 0613003147490 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |