Officially Licensed Originals Good Girls DO Bad Things, High Thread Embroidered Iron-On/Saw-On Rayon Patch - 4" x 2"
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | TECSUN |
| Color | White |
| IsAdultProduct | 0 |
| IsMemorabilia | 0 |
| Label | Tecsun |
| Manufacturer | Tecsun |
| MediaType | Micro SD |
| Model | ICR100W |
| MPN | ICR100W |
| PartNumber | ICR100W |
| Publisher | Tecsun |
| Studio | Tecsun |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |