Teslasz BIS00301 38 mm Stainless Steel Milanese Loop Strap Magnetic Buckle Wrist Band for Apple iWatch - Silver
Product ID: B012NAU4KK Condition: New
Selected Option: Silver 38 MM
Variations
Sold Out
Product Description
Important Note:
FAQ:
Q: Does the band work with Apple Watch Sport and Edition?
A: Yes, both works.
Q: Does this band look right with the rose gold watch?
A: Yes, it looks fine with rose gold aluminum & 18-karat rose gold watch
Q: What's the wist range does the milanese loop fit?
A: 38mm Milanese band Fit wrist girth size: 5.1 Inch - 9.5 Inch
42mm Milanese band Fit wrist girth size: 5.4 Inch - 10.5 Inch