ROMOSS Apple Watch Charger, 3250mAh Portable Charger for All Apple Watch Series, Dual Port 2A Output for iPhone X/8 Plus/8/7Plus/7/6 Plus/6S and more USB devices-Black (Apple Watch Cable Not Included)
| Country | USA |
| Brand | The Crafts Outlet |
| Manufacturer | The Crafts Outlet |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | BDS-10TRB-TRN-LGN-1K |
| Model | BDS-10TRB-TRN-LGN-1K |
| Color | Light Green |
| Size | 10mm |
| UnitCount | 1000 |
| UPCs | 667245056928 |
| EANs | 0667245056928 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |